محل تبلیغات شما
سامسونگ یکی از ابتدایی همکاری هایی بود که در فرم فاکتور تاشدنی گوشی هوشمند تولید و جدی برنده از هر باهم اتحاد کردن دیگری در این حوزه فعالیت کرد. جدیدترین گوشی تاشدنی سامسونگ که مدتی پیش معرفی شد،گلکسی زد فولد ۲ نام دارد. این گوشی همچون نسل مطلع خود، متشابه کتاب تا می شود. سامسونگ گوشی تاشدنی دیگری نیز با شهرت گلکسی زد فلیپ دارد که از فرم فاکتور پوسته صدفی بهره می برد. براساس شایعه های جدید، سامسونگ نیت دارد جنس سومی از گوشی های تاشدنی را نیز بسازد. رسانه ی لتس گو دیجیتال بوسیله تازگی پتنت جدیدی فاش کرده که سامسونگ آن را ثبت کرده است.پتنتی که سامسونگ ثبت کرده است، علامت می دهد این شرکت جبر ای قصد دارد گوشی تاشدنی خاصی بسازد که مثل به گوشی تاشدنی شیائومی به نظر می رسد. طرح مفهومی این گوشی سامسونگ تو حالت کلی به گوشی تاشدنیِ معرفی نشده ی شیائومی شباهت دارد؛ اما ممکن است بین این دو دستگاه تفاوت هایی حیات داشته باشد.

داخل گوشی سامسونگ نمایشگر گشادگی پذیر را گواه خواهیم بود که هر دو سمتش به دور پیکر تا می شود تا حمل مایه ساده تر باشد. سامسونگ داخل پتنت جدیدش دستگاهی تاشدنی را به تصویر می کشد که می نبوغ آن را همچون لپ تاپ روی میز قرار داد؛ البته لپ تاپی کوچک.

در نظر داشته باشید که پتنت ها وما بدین معنی نیستند که شرکت ها سراغ تولید همان محصول می روند؛ به همین دلیل، فعلا دقیق نمی دانیم که سامسونگ به نعوظ قطعی به این طور دستگاهی فکر می کند یا خیر. ظاهرا این پتنت در سال ۲۰۱۸ ثبت شده و از آن زمان تاکنون، قطعا استراتژی سامسونگ داخل قبال بازار تاشدنی ها تغییراتی به خویشتن دیده است. همچنین، اگر سامسونگ بخواهد موبایلی تولید کند که دو مرحله تا می شود، احتمالا دشت نهایی با تصاویر منتشرشده ی لتس گو دیجیتال تفاوت محسوسی خواهد داشت. 

مقاله های مرتبط:پتنت سامسونگ راهکار مناسبی برای پیدایش گوشی های تاشدنی کم ارزش ارائه می کندپتنت های جدید سامسونگ و ال جی شناسایی از گوشی های تاشدنی صلاحیت دار برنده می دهد

پیدایش چنین دستگاهی قطعا دشوار است. تاکنون، همکاری های مختلفی ایده های متنوعی برای دستگا ه های لمسی لپ تاپ قرین ارائه داده اند که یکی از آن هالنوو یوگا بوک بود و هرگز نتوانست توجهات زیادی را به خویشتن فراخوانی کند؛ زیرا تجربه ی کاربری کیف بخشی عرضه نمی عدالت.

نمایشگر تاشدنی ممکن است معادلات را تحول دهد؛ بااین حال، تضمینی وجود ندارد که با نمایشگر تاشدنی بتوان محصولی بهتر ساخت. حتی دستگاه هایی همچون سرفیس دوئو نیز با مشکلات بسیاری تولید شده اند.

بااین همه ، انتشار پتنت جدید علامت می دهد سامسونگ دستور کار های متنوعی برای محضر جدی داخل بازار دستگاه های تاشدنی تو روال می پرورانده است و هنوزهم قصد دارد به نعوظ جدی سراغ بهترین طراحی ها برود. نمایشگرهای تاشدنی نه تنها به افزایش درآمد واحد تولید نمایشگر سامسونگ منتهی می شود؛ بلکه با کمک بوسیله تولید گوشی های تاشدنی می تواند کاربران دستگاه های دیگر را به جانب محصولات سامسونگ بکشاند.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره ی پتنت سامسونگ چیست؟بیشتر بخوانید:کاربران گلکسی S20 اف ای از مشکل در نمایشگر گوشی خبر می دهندجعبه گشایی گلکسی A31 سامسونگکانن احتمالا روی سنسور گلوبال شاتر و فو خودکار کواد پیکسل حکم می کندسامسونگ در ماه آگوست جایگاه نخست پرفروش ترین سازنده گوشی هوشمند را بوسیله مشت آوردبرخلاف اعلام اپل ، پلتفرم های استریم چروک رویداد Hi, Speed را پخش نکردند

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مهندس امیرحسین امیری میجان جونگول امام رضا (ع) خبرنیوز یادداشت های روزهای تنهایی پیام نوری ها مستر سمیکالون نمونه سوالات متون فقه آیتک موزیک | دانلود آهنگ ترکی مهدی رستمخانی